Language:
 • Zanim kupisz kota koniecznie przeczytaj

 •   WILLIAM SILVER SUN*PL 
  RODOWÓD     WYSTAWY

  Informacje:


  tytuł, imię kota:  WILLIAM SILVER SUN*PL 
  płeć:  kocur
  kolor:  BSH ns 22 64
  data urodzenia:  2021-07-11
  ojciec: GIC RUS*MystiCat’s YUPPIE  
  matka:  GIC QUEENE Silver Sun *PL

  Opis:


     WILLY urodził się o północy z niedzieli na poniedziałek. Moi zaprzyjaźnieni przyjaciele pierwszy raz w życiu odbierali poród. Instrukcję podawałem im przez telefon. Ja niestety nie widziałem samego aktu urodzenia. Jadąc z wystawy z Gdańska dotarłem do domu o godzinie 0.40. Mały książę już donośnym głosem oznajmiał swoją obecność na świecie.
  Dyżur przy mamie dzielnie pełniłem sadząc, że Willy będzie miał rodzeństwo. Przynajmniej mama tak wyglądała. Metoda macania nie przyniosła żadnych nadziei. A sam fakt USG nie pozostawiał żadnych wątpliwości, iż Willy będzie miał rodzeństwo.
  Willy jest zwany "Glusie" a to dlatego, że jest takim grubiutkim klusiem. Jest krótki kompaktowy z piękną głową i wysokim czołem, przepięknie zaokrąglonym.
  Przeszedł też swój etapie zwiedzania świata i poznawania starszego rodzeństwa oraz rzeczy i przedmiotów. Jestem pod wrażeniem jak szybko się uczy zachowań od starszego rodzeństwa.
  Dzielny towarzysz we wszelkiego rodzaju zadaniach ludziów. Czego np. dowodem było przygotowywanie cukinii. Fotorelacja w galerii.

  William już zamieszkał w nowym domu.


  Informacje dodatkowe:

  Parents Both FIV, FELV – negative, blood type A.
  test HCM - PKD negativ.


  Galerię odwiedzono: 635 razy