Language:
 • Zanim kupisz kota koniecznie przeczytaj

 • GRAND INTERNATIONAL CHAMPION  YOU TOO Vale of Proud's *DE
  RODOWÓD     WYSTAWY

  Informacje:


  tytuł, imię kota:  GICYOU TOO Vale of Proud's *DE
  płeć:  kotka
  kolor:  BSH ns 22 64
  data urodzenia:  2014-02-24
  ojciec:  Kalypso Vale of Proud's 
  matka:  WE LOVE U Tabby Dream 

  Opis:


     You Too kilka razy była prezentowana w kategorii 12 i 11 w Kittenach i Juniorach na 6 wystawa otrzymała cztery razy Nom do BIS i raz BIV ( najlepszej w kolorze). Jest bardzo obiecującą koteczką!
  Pierwsza wystawa You Too w klasie otwartej była w Warszawie 17 stycznia 2015r. Swój debiut jako dorosły kot miała u sędziego Ireneusza Pruchniaka - otrzymała Ex1 i pierwszy certyfikat CAC do Championa.
  Drugiego dnia swoim wprawnym okiem oglądał i oceniał ją sędzia Sebastian Pruchniak. Otrzymała ocenę Ex1, CAC, kolejny certyfikat do wystawowego, a także BIV (najlepszej w kolorze).
  Tydzień później wybraliśmy się do Wiednia, była to moja pierwsza wizyta wystawowa w Austrii. You Too spisała się doskonale! Pierwszy raz widziałem tyle kotów silver tabby na jednej wystawie - było ich 15 sztuk. Tylko w klasie otwartej było sześć kotów, w tym 5 kotek. W sobotę oceniał nas sędzia z Holandii - Ad de Bruijn, który jest również hodowcą tego koloru kotów brytyjskich z 35 letnim stażem. YOU TOO została wybrana kotką numer jeden wygrywając z koteczką, która ma zaszczytny tytuł Junior Winnera. Otrzymała ostatni certyfikat uprawniający ją do tytułu Championa w dniu ukończenia 11 miesięcy.
  W niedzielę oceniał nasz szef FIFe Eric Reijers, który był nią zachwycony. Stwierdził, że jest bardzo obiecującą kotką. Jesteśmy bardzo zadowolenie z osiągnięć YOU TOO !


  Informacje dodatkowe:

  Both FIV, FELV – negative, blood type A.
  YOU TOO zamieszkała u naszych przyjaciól pod warszawą z Joschką i Zviezdochką.


  Galerię odwiedzono: 3411 razy