Language:
 • Zanim kupisz kota koniecznie przeczytaj

 • INTERNATIONAL CHAMPION  ZVEZDOCHKA SWEET BEAST* UA
  RODOWÓD     WYSTAWY

  Informacje:


  tytuł, imię kota:  ICZVEZDOCHKA SWEET BEAST* UA
  płeć:  kotka
  kolor:  BSH ny 22 64
  data urodzenia:  2014-05-08
  ojciec: IC GOLDEN NIKODEMOS NO DEMETRA* LV
  matka:  DIAMOND BREESE DOLORES 

  Opis:


     Gwiazdka przyjechała do Lublina tuż przed godziną 7 rano, pewnego wrześniowego poranka. Miała wtedy skończone cztery miesiące. Jest pierwszym kotem w Hodowli Silver Sun o umaszczeniu złota klasycznie pręgowana - inaczej mówiąc złota tabby (BSH ny 22 64) z zielonymi oczami. Gwiazdka otrzymała przydomek w mojej hodowli - Rudzielec lub Rudi.
  Przyznam, że zawsze zastanawiałem się czy charakter kota jest związany z kolorem futra. Z moich późniejszych obserwacji wynika, że jest. A mogę to stwierdzić na podstawie Rudej i później dwóch dziewczyn z miotu "F" FANTASY i FORTUNY. Ruda swoim usposobieniem i charakterem przypomina trochę "szmacianą lalkę". Jest bardzo ugodowym kotem, z niesamowitym charakterem do przytulania i do zabawy. Piłeczki, sznurki a zwłaszcza piórka wprawiają Rudzielca o podwójne a nawet potrójne doładowanie baterii "Powera" do zabawy.
  Podczas debiutu wystawowego w Białymstoku, sędzina i wieloletni hodowca Pani Marta Ziemiańska zakochała się w tym słodkim Rudzielcu. Prawie cała wystawę Ruda spędziła na rękach i kolanach u Pani Marty, poddając się pocałunkom, mizianiu i pieszczotom. Wyglądała na szczególnie zadowoloną.

  Gwiazdka doskonale radzi sobie na wystawach. Swój debiut miała na wystawie w Białymstoku 2014 roku. Pani Sędzina Hanne Sofie Sneum z Danii, była zachwycona typem, urodą i temperamentem Gwiazdki. Na innej wystawie sędzia Henry Hornell zapytał mnie dlaczego ja jej nie próbuję zrobić tytuł Junior Winner. Żałuję trochę, że ona nigdy nie będzie miała prestiżowego tytułu DVM. W Polsce nigdy nie spotkałem innego kota w tym kolorze, nie wspomnę już o trzech, żeby otrzymać tytuł BIV.


  Informacje dodatkowe:

  ZVIEZDOCHKA - FEKV, FIV, PKD, HCM echocardiogram – negative, blood type A.
  IC UA*SWEET BEAST ZVEZDOCHKA jest szczęśliwą mamą kociąt z Miotu - I, P i T.
  Gwiazdka zakończyła karierę hodowlaną i zamieszkała u naszych przyjaciół pod Warszawą z YOU TOO i JOSCHKĄ.


  Galerię odwiedzono: 3370 razy