Language:
 • Zanim kupisz kota koniecznie przeczytaj

 •   HERO Silver Sun *PL
  RODOWÓD     WYSTAWY

  Informacje:


  tytuł, imię kota:  HERO Silver Sun *PL
  płeć:  kocur
  kolor:  BSH ns 24 62
  data urodzenia:  2015-08-08
  ojciec: CH Templegates VIVALDI  *GB
  matka: CH Ashanti Silver Sun *PL

  Opis:


     Moim małym bohaterem z miotu "H" jest Hero Silver Sun*PL, który urodził się w sobotę 8 sierpnia około 22 wieczorem. Nie wiem dokładnie o której bo ich mama CH Ashanti Silver Sun*PL kolejny raz robi to z zaskoczenia i nie daje poznać, że ma zamiar urodzić maluchy. Jest tak zwaną Zosią Samosią, która sama wszystkim się zajmuje i twierdzi, że ona nie potrzebuje żadnej pomocy. Woli aby jej nie przeszkadzać.
  Kiedy ja wróciłem do domu, to jego brat - Hugo był już wyczyszczony, suchy i w trakcie pierwszego posiłku. A mały Bohater Hero był wylizywany i dopieszczany przez mamę.
  Tatą jest przystojniak CH TEMPLEGATES VIVALDI*GB - zwany Waldusiem z zaprzyjaźnionej hodowli ARS BRITANNICA. Informacje o nim i jego fotografie można zobaczyć na stronie, link poniżej
  http://arsbritannica.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=200&Itemid=172&lang=pl
  Hero jest kocurkiem o bardzo rzadkim umaszczeniu spotted tabby - wzór na futrze układa się w cętki kropki.
  Przesympatyczny mały Bohater dlatego, bo urodził się mniejszy od swojego brata ale później prześcigał się w dostępie do lepszego sutka mamy. Kiedy szybkimi ruchami łapek odpychał brata od "kuchni mamy", a ten stawiał opór, to swoje niezadowolenie i żal oznajmiał głośnym miałczeniem. Muszę przyznać, że nie wiem jak ale ta metoda skutkowała na brata i cel zawsze był osiągnięty.
  Zawsze skory do zabawy, a zwłaszcza z towarzystwem w paski. Moi Trzej Muszkieterowie. Chętnie korzysta z kuchni mamy Ashanti i ciotki Amy. Nie stanowi to dla żadnego z nich różnicy, czy to jest mleko mamy czy ciotki. Podstawowym celem jest aby najeść się do syta u mamy lub u ciotki i u tej drugiej poprawić na tzw. deser
  Naukę korzystania z drapaka i kuwety mamy już dawno za sobą.
  Maluchy są już po pierwszym odrobaczeniu.


  Informacje dodatkowe:

  Parents PKD, HCM echocardiogram & FIV, FELV – NEGATIVE !!!
  Blood type A.

  Rezerwacja!!!


  Galerię odwiedzono: 2887 razy