Language:
 • Zanim kupisz kota koniecznie przeczytaj

 • CHAMPION  GIACOMO Silver Sun *PL
  RODOWÓD     WYSTAWY

  Informacje:


  tytuł, imię kota:  CHGIACOMO Silver Sun *PL
  płeć:  kocur
  kolor:  BSH ns 2264
  data urodzenia:  2015-08-06
  ojciec: IC Etienne Silver Sun *PL
  matka: SC Amy Silver Sun *PL,

  Opis:


     GIACOMO urodził się o trzeciej w nocy szóstego sierpnia jako pierwszy. Ma jeszcze brata o 40 minut młodszego - Gilberta. Jego mamą jest GIC Amy Silver Sun*PL, która jest również mamą Daisy Silver Sun*PL - Pierwszej Junior Winner w Polsce w tym kolorze.
  GIACOMO jest bardzo żywiołowym kotkiem, który uwielbia wszelkiego rodzaju zabawki interaktywne dla kotów. Bardzo lubi oglądać bajki w TV, a zwłaszcza dobranocki. Doskonałą zabawka dla kota nie musi być myszka, a może być kawałek sznurka lub papierka. Zabawki, które sam sobie znajdzie i zaadoptuje do zabawy są najlepsze.
  Jest już w pełni samodzielnym kotkiem, który korzysta z drapaka i kuwety. Zjada już pokarmy stałe (mięsko) ale ciągle mleko mamy i cioci Ashanti smakuje najlepiej.
  Giacomo został już po wszystkich odrobaczeniach i szczepieniach. Włącznie ze szczepieniem przeciwko wściekliźnie.

  Pierwszy wystawowy start Giacomo w Wilnie 6 grudnia 2015r. Wtedy właśnie mały Giaco mógł zaprezentować się na wystawie, bo wówczas skończył cztery miesiące. Wielki jego sukces wystawowy, gdyż w porównaniu do BIV wygrał z trzema kocurami dorosłymi (z tytułami SC, IC-2 i jedną kotką GIC). Ja jeszcze nigdy nie miałem okazji zaobserwować, żeby czteromiesięczny kociak tak pięknie poradził sobie z konkurencją kotów dorosłych. Wisienką na torcie była również nominacja do BIS. W panelu w BIS-ie przegrał z odrobinę starszą i przepiękną koteczką Kissable Cornish Rex w głosowaniu 2:1. Bardzo jestem dumny z Giacomo znakomity start !!!
  Kolejny weekend i tym razem kolejna stolica na mapie Europy. Wybraliśmy się w podróż do Budapesztu. W obydwa dni Giacomo miał konkurencję do Ex 1 w swojej klasie. Pierwszego dnia oceniany był przez sędzinę z Czech Panią Lene Venclikovą - otrzymał ocenę Ex1, BIV w grupie młodzieży i kociąt, oraz Nominację do BIS. W panelu BIS otrzymał 1 głos, spośród czterech sędziów głosujących. W niedzielę był u sędziego Pana Vladimira Isakova - otrzymał ocenę Ex1 wygrywając z konkurencją. Uzyskał także kolejny BIV. W nominacji przegrał z kotem burmskim, który otrzymał trzy głosy z czterech w panelu w sobotę.


  Informacje dodatkowe:

  Both father FIV, FELV and Mother & grandparents of PKD, HCM echocardiogram – NEGATIVE !!!

  He lives in a new home ! Breeding & Show!

  Three days of the exhibition in his career -
  12 times EX1
  8 times BIV
  3 times Nom BIS!


  Galerię odwiedzono: 3639 razy